Hakkımızda

Bu hastalıkla mücadele konusunda halkı bilinçlendirmek ve desteklemek adına adımlarımızı attık. Nobel İlaç’ın koşulsuz desteği ile kronik böbrek hastalıklarının ciddiyeti konusunda başta doktorlarımız ve sağlıkprofesyonellerimiz olmak üzere erişebildiğimiz tüm hasta ve hasta yakınlarının yanındayız.

Kronik böbrek hastalığı son yıllarda tüm dünyada adeta bir salgın şeklinde artış göstererek ciddi bir sağlık sorunu haline gelmiştir.

Uzman görüşlerinin yer aldığı bilinçlendirici video içerikleri, böbrek hastalıklarına dair merak edilen soruların uzmanlara danışılabileceği uzmanına sor bölümü, sağlık için sözlük haznesi, blog içerikleri ile sizlere hastalık karşısında bilinçle mücadele etmenin doğru yolunu aşılamayı hedefliyoruz.

Böbrek hastalarıyla sağlıklı yaşam bölümümüzün içerisinde beslenme ve egzersizin önemi kadar psikolojinin de iyileşme dönemi için tartışmasız önem sağladığını biliyoruz. Koşulları ferahlatıyoruz ve sizlere nefes almanızı sağlayacak bir alan yaratıyoruz.

Kronik böbrek hastalıklarıyla daha iyi bir yaşam için problemleri, kaygıları, zorlukları, istekleri ve en önemlisi de çözümleri ve destekleri dinlemeye karar verdik. Dinlediklerimizi de paylaşmak ve hayatlarınıza sağlıkla dokunabilmek için sizlerleyiz.

Anadolu Böbreğini Dinliyor çünkü sağlığın sesine kulak veriyor!

@AnadoluBöbreğiniDinliyor